4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Sevdaseli
    YÖNETİM
    Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    52.829
    34.688 mesaja 97.392 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Standart Bu sezon kotlar nasıl olacak, Bilekte ya da bikeğin biraz üzerinde biten jeanler, Yırtık jeanler çok derli toplu durmasa da günden güne daha da trendleşiyor, Tuxedo jeanler

Bu sezon kotlar nasıl olacak?

Pratik, şık, rahat ve modaya uygun olma özelliğini bir arada taşıyan jeanler, şüphesiz uzun zamandan beri herkesin ilk tercihi halindeler. Jeanlerin i, şık, elegan ya da rahat bir forma bürünmesi ise sezonun trendine bağlı olarak değişiyor.

Bu sezon tasarımcılar sevdiğimiz birçok modeli göz ardı etmiş olsa da, bunların yerine bize yine çok seveceğimiz harika modeller sunuyorlar.

Renkli jeanler

Renkli jeanler ilkbahardan beri zaten son derece trend, ancak bu sezon pastel tonlar yerine sezona daha uygun koyu renkler hakim. Kahverengi, karamel, şarap rengi ve toprak renkleri bu sezon için jeanlerde en öne çıkan renkler.

Kesik jeanler
    Uzun ve geniş paçalı jeanler geride kaldı. Bilekte ya da bikeğin biraz üzerinde biten jeanler topuklu ayakkabılarla mükemmel bir uyum sağlıyorlar. Zaten bu tarz jeanlerde proporsiyonunuz dengeli görünmesi için topuklu ayakkaılar gerekli gibi olabilir. Ayrıca topuklu ayakkabınız ve bileğinizin görünür olması size i bir hava da katar.

Yırtık jeanler
    Yırtık jeanler çok derli toplu durmasa da günden güne daha da trendleşiyor. Hatta yalnızca jeanler değil tişörtler, ceketler de karşımıza yırtık, sökük bi şekilde çıkıyor ve bunlar oldukça şık ve elegan parçalarla, parlak broşlarla kombinleniyor.

Tuxedo jeanler
    Bu sezon yandan çizgili pantolonları neredeyse her markanın koleksiyonunda görebiliriz. Blazer ceketler ve kısa botlarla ya da stilettolarla kombinleyerek sonbahar için şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Boyfriend jeanler
    Skinny jeanlere biraz ara verip boyfriend jeanlere geçiş yapıyoruz. Boyfriend jean giyerken fazla salık olmayan, aşağı doğru daralan modelleri tercih edin.

Baştan aşağı jean
    İki jean parçayı bir arada kullanmak uzun zamandan beri asla yapmamanız gereken bir hata olarak görülüyordu. Bu sezon bu kural değişyor. Jean bir gömlek ve jean bir pantolon artık kabul edilemez bir ikili değil. Yine de iki jean parçayı bir arada kullanmak hala çok kolay olmasa da, önümüzdeki bol renk seçeneğiyle güzel kombinlen yaratabiliriz.

2. 3 kişi Nur üyemize teşekkür etti:
    ♥ Sinemm ♥ (09-26-2012),AYSEM (09-26-2012),Meltem (09-26-2012)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    AYSEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    63.738
    25.557 mesaja 71.448 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

paylaşım için teşekkürler Nurumm.

4. 2 kişi AYSEM üyemize teşekkür etti:
    ♥ Sinemm ♥ (09-26-2012),Meltem (09-26-2012)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15.207
    6.388 mesaja 16.971 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

çok hoşlar kotu çok seviyorum çok rahat

6. Meltem üyemize teşekkür edenler:
    ♥ Sinemm ♥ (09-26-2012)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    ♥ Sinemm ♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    AKDENİZ
    Ettiği Teşekkür
    91.656
    30.184 mesaja 75.484 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Güzel modeller ellerine sağlık abla

Bu Konudaki Etiketler