3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Sevdaseli
    YÖNETİM
    Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    58.247
    37.252 mesaja 104.132 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Standart siğil için denenmiş ev yapımı ilaç tarifi, siğil için ev yapımı tedavi yöntemi, siğile iyi gelen ev yapımı formül, siğile kesin çözüm sirke limon kürü

siğil için denenmiş ev yapımı ilaç tarifi, siğil için ev yapımı tedavi yöntemi, siğile iyi gelen ev yapımı formül, siğile kesin çözüm sirke limon kürü

SİĞİL İÇİN EV YAPIMI KESİN ÇÖZÜM TEDAVİ YÖNTEMİ DENEMEK İSTERMİSİNİZ
    Siğil deri üzerinde sivilce yada biraz daha büyük ve kahverengimsi bir renkte çıkan kabarcıklardır. Vücudun deri yüzeyine yakın bir bölümünde HPV virüsü salgılanması sonucu ortaya çıkar. Siğil için uzmanların önerdiği pekçok ilaç ve herbalist doktoraların tavsiye ettiği bitkisel tedavi yöntemleri var. Benim size önermek istediğim ise halk arasında kocakarı ilacı da denilen ev yapımı bir yöntem. Bu yöntem ile siğilleri tamamen iyileşen pekçok kullanıcı mevcut. Yani size diyebilirim ki bu yöntem denenmiş ve kesin sonuç vermiş güvenilir bir siğil giderme formülüdür. Eğer sizinde vücudunuzda siğiller varsa ve bir türlü iyileştiremediyseniz denemenizi tavsiye ederim.
    Siğilleri iyileştiren bu yöntemi yapmak çok ekonomik ve kolay aslında. Siğil için sirkenin içine limon kabuğunu bırakın ve iki gün bekletip limon kabuklarını siğil üzerine koyun. Bir süre bekletip elinizi yıkayın. Bu işlemi siğilleriniz tamamen iyileşinceye dek deneyebilirsiniz. İnanın fayda edecektir. Bu yöntem ile siğiller tamamen yok oluyor ve bir daha da çıkmıyor. Sağlıklı günler dileriz

Sevdaseli
    YÖNETİM
    gülşah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir
    Ettiği Teşekkür
    93.936
    16.630 mesaja 36.541 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

çok teşekkür ediyorum Nur hanımcığım, bu bilgi bir çok kişi için faydalı olacak..emeğine sağlık canım

Sevdaseli
    YÖNETİM
    ♥ Sinemm ♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    AKDENİZ
    Ettiği Teşekkür
    95.862
    32.009 mesaja 80.537 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Paylaşım için teşekkürler abla

Bu Konudaki Etiketler