2 sonuçtan 1 ile 2 arası
 1. #1
  Misafir İnsanlık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  30.April.2013
  Mesajlar
  1.399
  Ettiği Teşekkür
  4.123
  1.348 mesaja 4.354 teşekkür aldı
  Tecrübe Puanı
  0

  Standart Burçlar bize ne diyor,burçlar ve yıldıznameleri,koç burcu erkeği ve kadını yıldıznamesii,yıldıznameniz size ne diyor,Astrology , Astrology , Horoscopes Photos , Astroloji , Fal , Burçlar Resimler


  Koç Burcu Erkeği Yıldızname

  Cesur, girişken ve güçlü yapıları koç erkeği yıldızname yorumu içerisinde en dikkat çeken konular arasındadır. Yıldızname kitabı koç burcu erkeklerinin, her zorluğu yenebilecek kadar güçlü ve her tehlikeye atılabilecek kadar cesur olduklarına dikkat çeker. Hiç durmadan, yorulmadan çalışmak, yıldızname bakımı içerisinde koç erkeklerine dair söylenen şeylerdendir. Son derece zeki yapıları ve her işe çabucak adapte olabilmeleri de yıldızname kitabı içerisinde yazılıdır. Koç burcu erkekleri son derece çalışkan insanlardır. Hiç bir iş onları yıldıramaz. Giriştikleri her mücadeleden galip çıkabilecek donanıma sahiptirler.

  Koç erkeklerinin dürüst kişilikleri de, yıldızname bakma sonucunda çıkan şeyler arasındadır. Yıldızname bakımı onların yalandan nefret eden ve yalancılardan hoşlanmayan yapılarına dikkat çeker. Anne adı ve doğum tarihi ile yıldızname hesaplaması koç burcu olanlar, her kes tarafından sevilen ve aranan insanlardır. Bunun en büyük sebebi enerjik, güler yüzlü ve yardım sever olmalarıdır. Ne var ki, onları kıskanan da çok olur. BU sebeple dostları kadar düşmanları da çok olur.


  Yıldızname yorumları genellikle koç burcu olanların karşı cinsle çok iyi anlaşamadıklarını söyler. Hayat ve maişet haneleri hem iyi, hem de kötüdür.Yıldızname bakma sonucu koç burcu çıkanlar çok çalışıp çok kazanırlar ama her zaman kazandıklarından daha fazlasını harcamaya eğilimlidirler. Bu da varlık içinde bile yokluk çekmelerine neden olur. Her zaman meşru yoldan kazanmayı tercih ederler. Anne babalarına karşı itaatkar olup, onların hayır duasını alırlar. Çocuklarına son derece bağlı oldukları da koç erkeği yıldızname yorumu içerisinde değinilen konulardandır. Genellikle baş ağrısı, romatizma ve kalp hastalıklarına meyillidirler.


  Eski el yazması yıldızname kitapları koç erkeklerini, çalışkan, dürüst, yardımsever insanlar olarak anlatır. Yine eski yıldızname kayıtlarına göre, burçlar içerisinde en girişken ve en cesur olanlar koç burçlarıdır.  Koç Burcu Kadını Yıldızname

  Yıldızname kitabı koç burcu kadınlarını güler yüzlü, hareketli ve neşeli olarak tanımlar. Koç burcu kadınının tabiatı ateştir. Bu özellik onların çabuk kızan ve çabuk barışan insanlar olduklarını gösterir. Yıldızname bakımı koç burcu kadınlarının merhametli yapılarına dikkat çeker. Yıldızname bakma sonucuna göre koç burcu kadını her kese iyilik yapmayı, her kesin yardımına koşmayı sever. Son derece enerjik bir yapıya sahiptirler ve başkaları için de çalışmak onlara zor gelmez. Eski el yazması yıldızname kayırlarına göre, koç burcu kadınları için dürüstlük son derece önemlidir. Dürüst olmayan insanların yıldız uyumu bakımından koç kadınları ile hiç şansı yoktur.

  Yıldızname kitabı koç kadınlarının erkeklere boyun eğmeyen yapılarına dikkat çeker. Mars gezegeninin mesut saatlerinde doğanlar ömürleri boyunca bolluk içerisinde yaşarlarken, Mars gezegeninin ters açılarında doğanlar fakirlik çekerler ve özellikle erkeklerle anlaşamazlar. Zaten kendilerinin de erkek tabiatlı oldukları yıldızname bakımı içerisinde yer almaktadır. Yıldızname bakma sonucuna göre koç burcu kadını çabuk sıkılan bir yapıdadır. Başladıkları işleri derhal bitirmek isterler. Aksi halde hemen heveslerini kaybederler. Zeki ve akıllı olurlar. Her işi kolaylıkla kavrayabilirler.Yıldızname kitabı onları tüm burçlar içerisinde en asi olanlar olarak tanımlar.


  Yıldızname bakımı onların pek azı haricinde rızıklarının geniş olduğunu gösterir. Genellikle geçim sıkıntısı çekmezler. Çok çalışkan ve iyilik sever oldukları dayıldızname bakma sonucunda çıkan sonuçlardandır. Yaşları ilerledikçe daha da itibarlı olurlar. Genellikle erkekler vasıtasıyla büyük imkanlara kavuşurlar. Fakat ellerindekileri israf etme konusunda onların ellerine kimse su dökemez. Bu yüzden de kendilerini zor durumlara sokarlar. Yıldızname bakımı onların genellikle kız kardeşleri ile iyi geçinmelerine rağmen, erkek kardeşlerinden fayda gördüklerini söyler. Aile büyükleri onları çok sever. Bu yüzden miras yönünden talihlidirler. Koç kadını yıldızname yorumu onların hastalıklarının genellikle ilerleyen yaşlarında ortaya çıktığını söyler. Bu hastalıklar genellikle, böbrek, kalp, karın hastalıkları olarak sıralanır. Ekşi şeyler yemelerinin ve özellikle yaz başlangıcında kan aldırmalarının faydalı olduğu da yıldızname de değinilen konular arasındadır.


  Koç kadını yıldızname yorumu onların evlilik anlamında taliplilerinin çok olduğunu gösterir. Eşleri tarafından çok sevilirler. Seyahat seçimlerini kara yolculuğu olarak yapmaları daha iyidir. Genellikle güney ve batı taraflarına yaptıkları yolculukların, kendileri için daha faydalı olduğu ve kamil olanların hacca gitme ihtimallerinin yüksekliği de koç kadını yıldızname bakımı içerisinde değinilen konulardır.


  Koç burcu kadınları çok kıskanılan insanlardır. Bu yüzden düşmanları da çok olur. Ama kuvvetli yapıları, düşmanlarına üstünlük sağlamaları için yeterlidir. Koç burcu kadınlarının kendileri gibi ateş tabiatlı olanlarla dostluk kurmaları iyidir. Tabiatı su olanlardan özellikle kaçınmaları gerekmektedir.


 2. İnsanlık üyemize teşekkür edenler:
  ♥ Sinemm ♥ (06-03-2013)

 3. #2
  Sevdaseli
  YÖNETİM
  ♥ Sinemm ♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  9.October.2010
  Yer
  ✿(°‿°)✿ ✿(°‿°)✿
  Mesajlar
  83.927
  Ettiği Teşekkür
  108.051
  44.122 mesaja 112.205 teşekkür aldı
  Tecrübe Puanı
  100

  Standart

  Teşekkürler emeğine canım..

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 7
  Son Mesaj: 05-31-2013, 03:36 PM
 2. Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 05-28-2013, 09:51 AM
 3. Burçların aşka yaklaşımları , Astroloji , Fal , Burçlar Resimler , Bushing approaches to love , Astrology , Astrology , Horoscopes Photos
  By Ahmet in forum Astrology , Astrology , Horoscopes Photos , Astroloji , Fal , Burçlar Resimler
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 05-27-2013, 09:15 AM
 4. Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 05-26-2013, 08:10 AM
 5. Cevaplar: 6
  Son Mesaj: 11-21-2010, 09:26 AM

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Genel Genel

Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0