4 sonuçtan 1 ile 4 arası
Like Tree4Likes
  • 3 Post By Nur
  • 1 Post By ♥ Sinemm ♥

Konu: Uzun Saçlara Harika Modeller, Uzun Saç Kuyrukları, Uzun Saç Model Stilleri, 2013 Uzun Saç Modelleri, Saç Model Katoloğu, Saç Stilleri

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    58.246
    37.249 mesaja 104.113 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Standart Uzun Saçlara Harika Modeller, Uzun Saç Kuyrukları, Uzun Saç Model Stilleri, 2013 Uzun Saç Modelleri, Saç Model Katoloğu, Saç Stilleri

- Ben iplik tabanı sarma, sen çekici at kuyrukları yapmak gerektiğini düşünüyorum ne parlak * paçavra * Bu * bezi * köpüklü broşlar ve iğneler sabitleyebilirsiniz. Ve dahi bir

- Bir şık, yüksek kuyrukları (hacim ve pürüzsüz hem de) kravat ve bazı pahalı * paçavra * kadife, vb tabanı sarabilirsiniz hatta kürk. Imagine - harika - Eğer kuyruk yüksek (en fazla üçte biri) siyah * elmas * Plus norochki meyk çok şık parçası sararsanız - sıradışı saç tokaları avant-garde (örneğin sopa veya plastikten bazı tuhaf şekiller olarak, ahşap) her türlü olabilir

- Sen ne iş parçacığı ile ve aksesuarları olmadan aynı şekilde aldatabilir çeşitli yüksek "hortlaklar" gibi - Sen olmasına rağmen, yüksek Gulko hile ile kalın, düz çarpmalar ve darbelere deneyin ve patlama olmadan yapabilirsiniz. Bilmiyorum .... Ben şahsen bazı çok olağandışı şık aksesuarları ile gibi bu kuyrukları ve Gulko tümünü yapın.

- Genel olarak, bu saç modeli kendi içinde çok şık ve her zaman çiçek kruzhavchikami her türlü, ve metal ve parlak taşlarla göz alıcı parlaklık ile romantik tarzda güzel görüneceksiniz ve lüks bir siyah deri, taş Gotik tarzı muhteşem bir meykom ile

- Sen yemyeşil mane (kuyrukları ve diğer şekillendirici dahil) ve düz düz saçlar çok havalı olacağım. (Bu saç silkiness ve parlaklık için şampuan ve Balsam elde edilebilir. Eh, ben kullanmak, genel olarak, ben şahsen ipek gibi Jacques Dessange, aklımda ochumenny etkisi, acayip bir koku, saçları mükemmel * ağır * düzeltti ve inanılmaz parlaklık kullanmak, bilmiyorum Uzun, chesslovo değil reklam ve test

- Ve elbette sadece gevşek bir - her zaman bir lüks. Siz aksessuarmi veya olağandışı şapkalar bazı çeşitliliği ekleyebilirsiniz. Seçeneklerden sadece çok ... - Sen ipeksi düz ve podchesat yele, ya da yumuşak bukleler için lüks biraz olabilirim - Ve bu Gulko cranking olacak hatta her gün ise, saç üzerinde terleme değmez - her zaman lehine olacaktır. Giysi, meykom deneyler ve saçlarda daha iyi değişmez, sizin arama kartı olsun.

Genel olarak, ben docha olacak - Ben tüm bu öneririm. Burada Peki gerçeği (!) Bir banal, zaten nabivshego askominu, dörtlü, ve Tanrı böyle bir hazine verdiyse, herkes gibi olmak kolaylaştırmak için gerekli olmamasıdır.
    Üç şık volosiny - - o sadece bir saç kesimi gereken tüm iyi zaman başka bir şeydir. Sadece ne konu çok şık moda saç kesimi olduğunu. Kabul değilse, dinle - - size uygun görürseniz Şey, aslında, kısa, sen, hala güzel ve en çünkü önümüzdeki en genç, sağlıklı ve yaşam boyu =))

PS bir süre de güçlü bir araç, gördüğün, radikal değişiklikler istiyor, ve saç - elbette tüm duyumları prpintsipe içinde. Arkadaşım bir öğrenci değiştirmeye karar verdi ve sonuç bile hasta oldu hatırlıyorum. Bu gerçek bir şok ve dileklerini çöküşü oldu. Ama bazen tersi - insanlar aptal gibi hala * gitti * ne için kendimi affetmeyeceğim edemez, ve uzun en popüler ve güzel olacaktı. ) Sıfır saç kesimi altında, ama kesinlikle) çok yaratıcı, ben bile söyleyebilirim, son derece cesur kadınlar için, ya da sonunda film = rolü için böyle Demi Moore gibi belirli bir amaç için - ve orada süper-radikal çözümlerGibi bir şey de budur ...Ve şimdi, örnekler ve resimler, tüm şans ve Beautiful Life ile Sizin Hella

2. 3 kişi Nur üyemize teşekkür etti:
    ♥ Sinemm ♥ (08-12-2012),gülşah (08-12-2012),Meltem (08-12-2012)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    ♥ Sinemm ♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    AKDENİZ
    Ettiği Teşekkür
    95.799
    32.007 mesaja 80.531 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Uzun saçları çok seviyorum
    gülşah likes this.

4. 2 kişi ♥ Sinemm ♥ üyemize teşekkür etti:
    gülşah (08-12-2012),Meltem (08-12-2012)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    gülşah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir
    Ettiği Teşekkür
    93.936
    16.624 mesaja 36.525 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

uzun saçı bende çok severim modeller birbirinden harika Nurum..çok teşekkürler canım emeğine sağlık..

6. gülşah üyemize teşekkür edenler:
    Meltem (08-12-2012)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15.207
    6.389 mesaja 16.977 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

uzun saçı çok severim hoş hepside teşekkür canım