3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Sevdaseli
    YÖNETİM
    Maviperi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    35.271
    10.960 mesaja 25.103 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Standart sensiz kalmayı kaldıramıyorum, aşk mektupları, sevgiliye yazılmış aşk mektupları, sevdanın mektupları, özlem mektupları, duygu yüklü mektuplar, gönderilmemiş mektuplar, ahh çektiren sevda mektupları,

Seni özlemeyi en çok ben bilirim, hiç yakınmadım seni özlemekten. Üstelik sana kavuşamama ihtimali işlenmemiş soğuk bir taş gibi önümde dikilip dururken. Sana dokunamamak yüreğimi böylesine acıtırken. Yinede bil ey yar, bil ki ben yüreğimi kanırtan bu acıya inat dokunmadan tenine saatlerce sevişebilirim seninle..

Sensiz kalmayı kaldıramıyor yüreğim, kısa ayrılıklar bile kederimi arttırıyor, hüzün dolu geceler yaşatıyor bana. Seninle birlikte olmanın tadını almışım bir kere, bundan vazgecemiyorum. Alışkanlık değil bu her alışkanlık terkedilebilir birgün, oysa sen benim yaşam kaynağımsın, insan hayatından vazgecebilirmi.. Özlüyorum seni özlemin büyüdükçe büyüyor içimde. Durduramıyorum kavuşucağımız anı bekleyerek geciyor zamanım. Hiçbirşey zevk vermiyor bana sen yokken. Sen yokken sıçrayarak uyanıyorum geceleri yanıma bakıyorum yoksun. Tekrar gözlerimi kapıyorum, dönüp duruyorum sabaha kadar. Sensizken her güne yorgun uyanıyorum, tadım yok işte anla…

Oysa yanımdayken sen, günün tüm yorgunluğunu unutuyorum. Sohbetimizin keyfi, dokunmalarımızın sihri, yaşanan tüm olumsuzlukları silip götürüyor, huzurla dalıyorum uykuya. Seninleyken, sadece birkaç saatlik bir uyku bile ertesi günü sapasağlam geçirmeme yetiyor. Sevgilim olduğunu var olduğunu bilmek yetiyor bana.

Dönüceksin biliyorumda dayanamıyorum ne yapayım. Zamanı seninle, sadece seninle geçirmek varken aşkımızı büyütmek, tutkuyla yaşamak varken beklemek çok zor geliyor inan. Şimdi olsa diyorum, çıksam işten gitsem yanına yemek yesek birlikte bir iki kadeh şarap içsek, o içse ben baksam heyecanlı heyecanlı anlatsa yaşadıklarını. Sonra güzelliğinden bahsetsem, şımartsam onu boğazın kıyısında yürüsek birlikte yağmur üzerimize yağsa, üşüsek sarılsak birbirimize ısınsak tenimizin ateşiyle. Ama yoksun işte bu gecede sensiz gececek, ve ben ne şarap içeceğim ne yediğim yemekten zevk alacağım. Bu gece sevgilim bir fırsatını bul ve üzerinde şehir ışıklarının dans ettiği denize bak. Kokusunu içine çek. Beni hissedeceksin, çünkü ben ne zaman sensiz kalsam denize bırakıyorum yüreğimi, sana ulaşması için. Çünkü seninleyken atıyor yüreğim. Haydi sevgilim gel, al yüreğini öyle gel..

Konu Maviperi tarafından (08-30-2013 Saat 01:51 AM ) değiştirilmiştir.
    Nur bunu beğendi

2. Maviperi üyemize teşekkür edenler:
    Nur (07-05-2012)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    56.488
    36.424 mesaja 101.295 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

en ne zaman sensiz kalsam denize bırakıyorum yüreğimi, sana ulaşması için. Çünkü seninleyken atıyor yüreğim. Haydi sevgilim gel, al yüreğini öyle gel..

mavşim mavilim ne kadar özlem yüklü ne kadar güzel bir yazı özlem kokuyor birtanem
    Maviperi bunu beğendi

4. Nur üyemize teşekkür edenler:
    Maviperi (08-30-2013)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Maviperi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    35.271
    10.960 mesaja 25.103 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı