Sayfa 1/4 123 ... SonSon
13 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Sevdaseli
    YÖNETİM
    Maviperi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    32.968
    10.104 mesaja 23.279 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Standart özlenen sevgiliye, aşk mektupları, romantik mektuplar, sevgiliye mektuplar, hasret mektupları, özlem mektupları

sorsalar bana hayat nedir diye..? tıpkı senin yokluğun gibi kocaman bir boşluk derim...dünya denen bu evrenin içinde sensizlikten boğulmak gibi birşey......ben yaşamın anlamını bir türlü çözemedim.....kimi zaman karanlık,kimi zaman aydınlık,kimi zaman sıcak,kimi zaman soğuk..nedir..? hayat bir bilinmezlikmi,bir sırmı,bir sınavmı,bir eğlencemi,bir umutsuzlukmu....nedir ki..?....hayat denen bu çıkmazın içinde aslında hepimiz boğulup gidiyoruz...boğuluyoruz fakat bunun farkına varamıyoruz.....sen ise bir türlü yüreğimden söküp atamadığım.....herşeyi,herşeyi bıraktım bir kenara...herşeyden vazgeçtim.....hatta canımdan bile....ama ....senden vazgeçemedim...sen benim nefesim oldun,anlamı olmayan hayata bir anlam verdin....ağlamak ve hüzün bana ölüm kadar yakın.....gülmek ise helede sensizlik.....o kadar uzakki.....istesemde ulaşamıyorum....ne kadar acı isteyipte ulaşamamak.....kalbin acıdığında ona söz geçirememek ne kadar acı birşey.....anlatması imkansız...yüreğimde,bedenimde,nefesimde hatta ve hatta gözyaşımda bile sen varsın....sen bu hayatta huzur bulduğum,mutlu olduğum tek varlıksın....senin bir tek gülüşüne ömrümü feda edebilirim.....o güzel yüzün hep gülsün bitanem....gülümse hep gülümse...yüzünden gülücükler eksik olmasın....sırf hayata inat olsun diye gülümse....biz hayatla değil,hayat bizimle baş edemesin....seni o kadar çok özlemişim ki....sanki her an kollarını bana açıyormuş gibisin...ben ise sana koşarak geliyorum....aç kollarını bitanem sana sadece sana geliyorum....gerçekleşmeyeceğini bile bile sana geliyorum sevdiğim.......ama...sen yoksun....yine yoksun.....sevmiyorum hayatı,yaşamayı,hatta sensiz nefes almayı bile sevmiyorum ben....sadece seni seviyorum....hemde anlatamayacağım kadar çok seviyorum ...birde şunu anladım ki canımın içi,gözümün bebeği....gerçek sevgiler, gerçek aşklar imkansız olanmış..nerde imkansızlıklar varsa onu seçermiş....bunu anlaman için sadece içime girip görmen lazım...buda hiç bir zaman olmayacağına göre bilemezsin seni ne kadar çok sevdiğimi......bilemezsin bitanem.....bana ne kadar uzak olsanda aşkın içimde hep yaşayacak....son nefesime kadar....ve.....her zaman olduğu gibi her gözyaşı döktüğümde kimseler görmesin diye içime akıtacağım ...hep içimde kalasın diye sevdiğim....sensizliğin hiç bir anlamı yok..yok..yok...sen yoksun ya bende yokum....seni sensiz yaşamak o kadar gücüme gidiyor ki.....inan kalbim sızlıyor,acıyor,kanıyor,tektek,parça parça dökülüyor bedenimden sanki.....her geçen gün bir kez daha bitiriyor beni...bu hayat denen evrenin içinde boğuluyorum,kayboluyorum ........bitanem ellerini özledim,sana sıkı sıkı sarılmayı özledim,kokunu özledim,nefesini özledim ....bu özlem hiç bitmeyecek ....bu evrenin içinde kayboldukça sana geleceğim bitanem..birtek sana,sadece sana geleceğim...ah sevdiğim,ah bitanem,ah kara gözlüm.....bilki sana gelemediğim gün öldüğüm gündür....seni çok seviyorum....sen tatlıların en tatlısı bilinmez,çözülmez hayatın tek anlamısın....

***maviperi***

Tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    5.617
    7.791 mesaja 15.753 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Elline yüregine saglik maviperi paylasim icin tesekkürler...

Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Hülya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Şimdi Uzaklardan Bakan Ben Oldum
    Ettiği Teşekkür
    2.633
    2.271 mesaja 6.701 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

(gelemediğim gün öldüğüm gündür)

sana ne diyebilirimki canım içi nasılda yürekten ve içten duygular bunlar böle çok duygulandım çok güzelim ellerine vede yüregine saglık teşekkürler bu güzel paylaşımın için

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Maviperi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul
    Ettiği Teşekkür
    32.968
    10.104 mesaja 23.279 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

rica ederim canlarım benim yürekten sevmek insanı işte böyle söyletiyor...

Sayfa 1/4 123 ... SonSon