4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Üye

Sevdaseli

DeLi YuReK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Deli Yüregim, Sevgi Şiirleri, Duygusal Şiirler, Romantik Şiirler, Sizin Şiirleriniz, Hüzünlü Şiirler, Aşk Şiirleri, Resimli Aşk Şiirleri, Hisli Şiirler DeLi YuReK

Yalansız bir sevdaya tutuldu gönlüm
    Her nereye baksam
    Her nerede olursam olayım
    Sen oluyorsun bakışlarımda
    Güzel kara gozlerin
    Çevreliyor yüreğimi

ne desem,ne söylesem kar etmiyor
    Biliyorum
    Söz geçirmek mümkünmü deli yüreğime
    Sensizliği anlatmak mümkünmü
    Yokluğuna katlanmak mümkünmü kara gozlüm
    Sen girdin ya yüreğime
    Yüreğim çağlayanlar gibi dinmek durulmak bilmiyor
    Sevemez dedim,
    Yaşlı dedim bu beden
    Gelde anlat
    Gelde sen anlat birtanem

Sensizliğe
    Yoksunluğuna dayanamaz bu yürek
    Sevme dedim artık, uslan dedim
    Anlayan kim ki birtanem
    Senin siyah saçlarında
    Güzel kara gozlerinde
    Takılı kalmışım şimdi
    Ne desem anlamaz
    Ne söylesem dinlemez ki
    Yaşlı bedenimde
    Ah bu deli yüreğim….

Konu Nur tarafından (12-28-2010 Saat 03:11 PM ) değiştirilmiştir.
    DeLi YuReK

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    54.507
    35.366 mesaja 98.896 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

yürek sevdimi dinlermi dinlemezzzzzz ellerinize sağlık çok güzeldi şarkı uzun zamandır dinlememiştim

Sevdaseli
    YÖNETİM
    ♥ Sinemm ♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    AKDENİZ
    Ettiği Teşekkür
    92.486
    30.706 mesaja 76.911 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Çok güzel bir şiirdi teşekkürler paylaşım için ellerinize sağlık..

Deneyimli Üye

Sevdaseli

FiRaRi_KıZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15.965
    5.470 mesaja 13.963 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    359

Güzel paylaşım için tşkler emeklerinize sağlık...

Benzer Konular

1. Cevaplar: 5
    Son Mesaj: 10-30-2013, 04:23 AM
  2. Cevaplar: 3
    Son Mesaj: 10-26-2013, 12:51 AM
  3. Cevaplar: 1
    Son Mesaj: 10-25-2013, 11:27 PM
  4. Cevaplar: 5
    Son Mesaj: 10-25-2013, 11:24 PM
  5. Cevaplar: 2
    Son Mesaj: 08-29-2013, 09:42 PM

Bu Konudaki Etiketler

10 kasım şiirleri, 19 mayıs şiirleri, 23 nisan şiirleri, 29 ekim şiirleri, 30 ağustos şiirleri, aile şiirleri, akdeniz şiirleri, akrostiş şiirler, allah Şiirleri, amatör şiirler, anadolu ağıtları, anadolu şiirleri, ankara şiirleri, anlamlı şiirler, anne şiirleri, anneler günü şiirler, antalya şiirleri, araba Şiirleri, arkadaşlık şiirleri, asker şiirleri, atatürk şiirleri, atışma, ayrılık resimli Şiir, ayrılık şiirleri, aşk şarkıları, aşk Şiiri resimli, aşk şiirleri, baba şiirleri, barış şiirleri, bayrak şiirleri, bayram şiirleri, bebek şiirleri, çanakkale şiirleri, cep şiirleri, chat sohbet, çiçek şiirleri, çocuk şiirleri, cumhuriyet bayramı şiirleri, damardan sözler, deli yüregim, deprem şiirleri, destanlaşan şiirler, diğer şiirler, dil şiirleri, dini şiirler, doğa şiirleri, doğum günü şiirleri, dolunay Şiirleri, dostluk yazıları, dostluk şiirleri, duvar yazıları, duygusal resimli şiir, duygusal şiirler, dünya şiirleri, edebiyat şiirleri, eğitim şiirleri, en güzel aşk resimleri, en güzel aşk sözleri, en güzel duvar yazıları, evlilik şiirleri, facebook duvar yazıları, flash Şiirler, fıkralar, gazi şiirleri, gece şiirleri, geçmiş zaman şiirleri, gurbet şiirleri, gurbet şirleri, gurur Şiirleri, günaydın şiirleri, güneş Şiirleri, güzel şiirler, güzellik Şiirleri, hasret şirleri, hayat şiirleri, hisli Şiirler deli yurek, hüzün şiirleri, hüzünlü şiirler, ihanet içerikli şiirler, ihanet şirleri, ilkbahar şiirleri, islami şiirler, istanbul şiirleri, izmir şiirleri, kadın şiirleri, karadeniz şiirleri, kardeş şiirleri, kitap şiirleri, komik duvar yazıları, komik şiirler, kısa aşk şiirleri, kısa şiirler, kızılay şiirleri, kış şiirleri, köy şiirleri, mehmetcik şiirleri, meleklerin sözü var, memleket şiirleri, meslek şiirleri, mutluluk şiirleri, müzik şiirleri, nefret siirleri, okul şiirleri, polis şiirleri, politika Şiirleri, resimli aşk şiirleri, resimli yazılı şirler, resimli şarkılar, resimli şir, romantik şiirler, sağlık şiirleri, savaş şiirleri, sesli Şarkılar, sesli şiirler, sevda şiirleri, sevgi şiirleri, sevgililer günü şiirleri, sevgiliye Şiirler, sevinç şiirleri, sitem şiirleri, sizin Şiirleriniz, sonbahar şiirleri, spor şiirleri, sıla şiirleri, tanrı Şiirleri, tıp sağlık şiirleri, türkiye şiirleri, türkiyenin en büyük resim sitesi www.sevdaseli.net, vatan şiirleri, yağmur Şiirleri, yalnızlık şiirleri, yalın, yeniyıl şiirleri, ünlü şairler, öğretmen şiirleri, ölüm şiirleri, ölüm şiirleri kendimize ait şiirlerimiz, özgürlük siirleri, özgürlük şiirleri, özlem şarkıları, Özlem Şiirleri, Şairlerin hayatı, Şarkılarıma resimler Çizdim, şarkılarımı resim çizdim, Şehir şiirleri, şehit şiirleri, şiir, Şiir dinle, Şiir etiketleri, şiir oku, şiir yaz, Şiir yazı arşivi, şiirlerimiz, şirlerimiz

Etiket Bulutu Ana Sayfası