3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Deneyimli Üye

Sevdaseli

sempati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    37 mesaja 51 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Canım arkadaşım, özlem şiirleri, aşk şiirleri, hasret şiirleri, arkadaşlık şiirleri, arkadaşlık, şiirlerimiz, sesli şiirlerimiz

Canım Arkadaşım

İç güzelliğinin derinliğinde keşfettim
    seni canım arkadaşım

Zamansızlıktan konuşamadık yürekten
    Zamana sığmadı bitmek bilmedi
    Söylemek istediklerimiz.

İç sesinin derinliğinde keşfettim
    Seni canım arkadaşım
    Son söz,hep aynı noktada kaldı.

Bir kez daha hatırlatmak gereğini,hissettim
    Seni çokmu çok seviyorum.

Sırrın sırrımdır,derdin derdimdir
    Başını göğsümde dinlendirebilir

Omuzumda doya doya ağlayabilirsin
    Ellerimden tutup pozitif enerjisini alabilirsin.

Belki çok zor şimdilerde
    Ama hislerim beni yanıltmıyorsa
    Sen omuzunda ağlanabilecek cansın.

İyiki varsın özel can arkadaşım
    Para,şan,şöhret benim için hiç önemi yoktur
    Beş dakikalık sohbet önemlidir

Canıma can yaptım seni can
    Bazen kırılgan günlemiz olur ya can
    Varlığımızla ışığımız oluruz demi can

Sevgi insanıyız biz canım arkadaşım
    İyiki varsın hep böyle kal.

Nebahat Erkan

Konu Nur tarafından (10-31-2010 Saat 10:22 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Üye

Sevdaseli

mavilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    15 mesaja 20 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

emeğine yüreğine sağlık görsellikte harika şiiri iki kez okudum rabbim iyilerle karşılaştırsın ve canım arkadaşım dediğimiz dostlarımız kötü dar zamanlarımızda da yakımızda olsunlar ...paylaşım için çok teşekkür ederim

Deneyimli Üye

Sevdaseli

FiRaRi_KıZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15.965
    5.472 mesaja 13.969 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    360

umarım Mevlam kötü insanlarla karşılaştırmaz ..Arkadaş gibi arkadaşlarla olmak dileğiyle..
    Emeğinize o güzel yüreğinize sağlık ...

Benzer Konular

1. Cevaplar: 7
    Son Mesaj: 03-27-2013, 02:35 PM
  2. Cevaplar: 4
    Son Mesaj: 09-10-2012, 08:23 PM
  3. Cevaplar: 7
    Son Mesaj: 08-26-2010, 11:10 PM
  4. Cevaplar: 5
    Son Mesaj: 05-16-2010, 09:57 PM
  5. Cevaplar: 23
    Son Mesaj: 05-15-2010, 10:39 AM

Bu Konudaki Etiketler

10 kasım şiirleri, 19 mayıs şiirleri, 23 nisan şiirleri, 29 ekim şiirleri, 30 ağustos şiirleri, aile şiirleri, akdeniz şiirleri, akrostiş şiirler, allah Şiirleri, amatör şiirler, anadolu ağıtları, anadolu şiirleri, ankara şiirleri, anlamlı şiirler, anne şiirleri, anneler günü şiirler, antalya şiirleri, araba Şiirleri, arkadaşlık şiirleri, asker şiirleri, atatürk şiirleri, atışma, ayrılık resimli Şiir, ayrılık şiirleri, aşk şarkıları, aşk Şiiri resimli, aşk şiirleri, baba şiirleri, barış şiirleri, bayrak şiirleri, bayram şiirleri, bebek şiirleri, çanakkale şiirleri, canım arkadaşım özlem şiirleri, cep şiirleri, chat sohbet, çiçek şiirleri, çocuk şiirleri, cumhuriyet bayramı şiirleri, damardan sözler, deprem şiirleri, destanlaşan şiirler, diğer şiirler, dil şiirleri, dini şiirler, doğa şiirleri, doğum günü şiirleri, dolunay Şiirleri, dostluk yazıları, dostluk şiirleri, duvar yazıları, duygusal resimli şiir, dünya şiirleri, edebiyat şiirleri, eğitim şiirleri, en güzel aşk resimleri, en güzel aşk sözleri, en güzel duvar yazıları, evlilik şiirleri, facebook duvar yazıları, flash Şiirler, fıkralar, gazi şiirleri, gece şiirleri, geçmiş zaman şiirleri, gurbet şiirleri, gurbet şirleri, gurur Şiirleri, günaydın şiirleri, güneş Şiirleri, güzel şiirler, güzellik Şiirleri, hasret şiirleri, hasret şirleri, hayat şiirleri, hüzün şiirleri, ihanet içerikli şiirler, ihanet şirleri, ilkbahar şiirleri, islami şiirler, istanbul şiirleri, izmir şiirleri, kadın şiirleri, karadeniz şiirleri, kardeş şiirleri, kitap şiirleri, komik duvar yazıları, komik şiirler, kısa aşk şiirleri, kısa şiirler, kızılay şiirleri, kış şiirleri, köy şiirleri, mehmetcik şiirleri, meleklerin sözü var, memleket şiirleri, meslek şiirleri, mutluluk şiirleri, müzik şiirleri, nefret siirleri, okul şiirleri, polis şiirleri, politika Şiirleri, resimli yazılı şirler, resimli şarkılar, resimli şir, sağlık şiirleri, savaş şiirleri, sesli Şarkılar, sesli şiirler, sevda şiirleri, sevgi şiirleri, sevgililer günü şiirleri, sevgiliye Şiirler, sevinç şiirleri, sitem şiirleri, sonbahar şiirleri, spor şiirleri, sıla şiirleri, tanrı Şiirleri, tıp sağlık şiirleri, türkiye şiirleri, türkiyenin en büyük resim sitesi www.sevdaseli.net, vatan şiirleri, yağmur Şiirleri, yalnızlık şiirleri, yalın, yeniyıl şiirleri, ünlü şairler, öğretmen şiirleri, ölüm şiirleri, ölüm şiirleri kendimize ait şiirlerimiz, özgürlük siirleri, özgürlük şiirleri, özlem şarkıları, Özlem Şiirleri, Şairlerin hayatı, Şarkılarıma resimler Çizdim, şarkılarımı resim çizdim, Şehir şiirleri, şehit şiirleri, şiir, Şiir dinle, Şiir etiketleri, şiir oku, şiir yaz, Şiir yazı arşivi, şiirlerimiz, şirlerimiz

Etiket Bulutu Ana Sayfası