1 - Eski bir dost gibi hatirla beni,bir selam ver yeter zahmet olmazsa,unutmus olsanda eski gunleri adimi an yeter,zahmet olmazsa!

2 - seni sordum sokak lambalarina bekleme bosuna gelmez dediler, boynumu bukupte baktim onlara halime aciyip zavalli dediler!

3 - BURUK HASRET DOLU GECELERİ ÖLDÜRECEĞİM BİRGÜN BU AYRILIK ŞARKILARINI KURŞUNA DİZECEĞİM VE SENİ BENDEN AYIRDIĞI İÇİN KADERİMİ MAHKEMEYE VERECEĞİM.

4 - GÜLLER ANLATSIN SANA OLAN SEVGİMİ GÜLLER ANLATSIN YANLIZLIĞIMI ÇARESİZLİĞİMİ YAVAŞ YAVAŞ ERİYEN YÜREĞİMİ GÜLLER ANLATSIN BEN ANLATAMADIM GÜLLER ANLATSIN

5 - KORKMA SEVGİDEN ÇEKME ELLERİNİ BIRAK YAŞASIN YÜREĞİN DİZGİN YAKIŞMAZ DÖRTNALA BOZKIRLARDA KISRAĞIN , HATIRLA! GÜLÜN DİKENİ OLMASA HİÇ BUKADAR SEVİLİRMİYDİ.

6 - KURAK ÇÖKSEDE, DENİZLERİNE GÖNLÜNÜN İNAN GÖZYAŞLARIMLA SULARDIM SENİ SONUNA DEĞİN ÖMRÜMÜN.

7 - AĞLAYIŞIM TERK EDİP GİDİŞİNE DEĞİL. BEN! SENSİZKEN, SENDEN DİYE SENSİZLİĞİNİ DE SEVMİŞTİM. SEN, SENİNLE, SENİDE SENSİZLİĞİNİDE ALIP GİTTİN.

8 - BENİ ŞAİR ETTİN, BENİ ADAM ETTİN, BANA YAZIK OLDU.

9 - AŞKIMIZI İSTEMEYENLER BİZİ ÇEKEMEYENLER AYRILIN ARTIK DİYENLER HEY SİZ! SİZ KAZANDINIZ.

10 - BAHAR GÖZLERİNE BAKINCA DALARIM TUTAMAM KENDİMİ AĞLARIM
11 - GİT DEDİĞİN YERLER Mİ UZAK YOKSA SEN Mİ?

12 - ACILARIMIN PRANGASI VERMEZ ELLERİMİ HÜZÜNLERİMİN DARAĞACINA ASTIM KENDİMİ
13 - BUGÜN SENİ DÜNDEN ÇOK YARINDAN AZ SEVECEĞİM