4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Sevdaseli
    YÖNETİM
    Nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    54.507
    35.377 mesaja 98.925 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Standart Öğretmenler Günü Mesajları, Öğretmenlere Özel Sms Mesjları, Öğretmen Sms Mesajları, Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları, Atasözü, Güzel Sözler, Sms Sözleri Atasözü, Güzel Sözler, Sms Sözleri, Kandil Me

öğretmenler Günü Mesajları

MILLETLERI KURTARANLAR; YALNIZ VE ANCAK OGRETMENLERDIR. ÖGRETMENDEN, EGITICIDEN YOKSUN BIR MILLET; HENUZ MILLET ADINI ALMAK KABILIYETINI KAZANMAMISTIR. ATATURK

OKULUN VERECEGI ILIM VE FEN SAYESINDEDIR KI, TURK MILLETI, TURK SANATI, EKONOMISI, TURK SIIR VE EDEBIYATI BUTUN GUZELLIKLERI ILE GELISIR. ATATURK

ÖGRETMEN, OGRENCILERININ UZERINE TITREYENDIR. GOMLEGIMIZIN DUGMESI ACILINCA ELIYLE KAPATAN, ALNIMIZ TERLEYINCE MENDILIYLE KURULAYAN, AYAGIMIZA TAS DOKUNSA BIZDEN ONCE UZULENDIR.

ÖGRETMENLER, ALTIN KANATLI KELEBEKLERDIR. ÇICEKLERIN ARASINDAN HIC YORULMADAN, DEVAMLI UCARLAR. ÇICEKLERINE TOZ KONDURMAMAYA CALISIRLAR

ÖGRETMEN, BIR BAHCIVANDIR. EN GUZEL GULLERI O YETISTIRIR. HIC YORULMADAN, BIKMADAN, USANMADAN BAHCESINDEKI GULLERE SU VERIR VE ONLARIN BAKIMINI TITIZLIKLE YAPAR

ÖGRETMEN, DOGAN GUNESE BENZER. ETRAFINI AYDINLATARAK KARANLIKLARA MEYDAN OKUR.

SIZ KARA GOKLERIN YILDIZLARI, ISITIN YURDUMUZU SABAHA KADAR! AMA DUSE KALKA, AMA YIGIT, AMA UMUTLU... ALIN BENIM GONLUMDEN DE O KADAR. VE ONLAR, YILDIZLAR GIBI GOZLERI ISIL ISIL YANANLAR! OYUNCAK ICIN DEGIL, KAGIT KALEM, KITAP ICIN AGLAYANLAR. CAHIT KULEBI

SIZ OGRETMENLER “SEVGI ELCILERI” SINIZ. SINIFTA YASAMA SEVINCI, TOPLUMDA HUZUR, ULKEDE BARIS, MESLEKTASLARI ARASINDA DEMOKRATLIGIN SIMGESISINIZ.

ÇOCUKLARIMIZIN YETISMESINDE BUYUK ROL OYNAYAN, HER TURLU FEDAKâRLIGI GOSTEREN SIZLERE COK BORCLUYUZ. OĞRETMENLER GUNUNUZ KUTLU OLSUN.

DUNYANIN EN DEGERLI VARLIKLARI OLAN SIZ OGRETMENLER! BUGUN, TURK OGRETMENININ SEREF GUNUDUR. ONA OLAN SAYGIYI YENILEME, ONUN YUCELIGINI ANMA GUNUDUR. BOYLE ANLAMLI BIR GUNDE HEPINIZI SEVGIYLE, CANDAN KUTLUYORUZ.

Heykeltıraş mermere ne ise; öğretmen de çocuğa odur.

Öğrencilerine okuma isteği aşılamayan bir öğretmen havada soğuk demir dövüyor demektir.

Öğretmenlik mesleklerin en az kazanç getireni, fakat insanı en çok ödüllendirenidir

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış onuncu köyden size sesleniyorum FİGEN HOCAYI çooook seviyorum

Canım Öğretmenim ÖğretmenLer Günün KutLu OLsun Seni Çok Seviyorum

GELECEĞİME IŞIK TUTAN SENSİN ÖĞRETMENİM....

öğretmenlere o kadar şey borçluyuz ki bunu asla ve asla kimse ödeyememez.çünkü onlar bizi bu yaşa kadar getirdiler.bütün öğretmenler öğretmenler gününüz kutlu olsun

tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun bize bu bilgileri veren bizi bu günlere getiren tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun hiç bir zaman unutmayalım ki öğretmenlik en kutsal meslektir

ÖĞRETMEN BİLGİYİ ÖĞRETEN KİŞİ DEĞİLDİR.ÖĞRETMEN İNSANLIĞI ÖĞRETİR.BENDE ÖNCEDEN BÖLYLE DÜŞÜNMÜYODUM.AMA BELMA ÖĞRETMENİMİ TANIYINCA FARKINA VARDIM.GÜLMEYİ,AĞLAMAYI,PAYLAŞMAYI SİZDEN ÖĞRENDİM İYİKİ VARSIN

bahçedeki güller solsa,dünya çöl olsa bile siz solmayacak ,siz ler bitmeyecek ve sizler çöl olmıyacaksınız,olamazsınız

Öğretmen eserinin üstüne imzasını atmayan tek sanatkardır

sen bahçemde tek gül kalbimde tek cansın sen sevdiren öğretensin öğretmenler gününüz kutlu olsun

bütün öğretmenlerin öğretmenler gününü şimdiden kutluyorum:dünyanın her yanında öğretmenler insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır

Deneyimli Üye

Sevdaseli

FiRaRi_KıZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15.965
    5.470 mesaja 13.963 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    359

Muhteşem olmuş elinize emeğinize yüreğinize sağlık çok tşkler

Burdan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum....

Deneyimli Üye

Sevdaseli

Diret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    32
    65 mesaja 112 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Öğretmen eserinin üstüne imzasını atmayan tek sanatkardır

gerçekten çok güzel sözler emeğine sağlık bitanem çok teşekkürler

Sevdaseli
    YÖNETİM
    ♥ Sinemm ♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    AKDENİZ
    Ettiği Teşekkür
    92.486
    30.707 mesaja 76.912 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

öğretmenlere o kadar şey borçluyuz ki bunu asla ve asla kimse ödeyememez.çünkü onlar bizi bu yaşa kadar getirdiler.bütün öğretmenler öğretmenler gününüz kutlu olsun

Teşekkürler ablam ellerine sağlık