PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Folk Songs Stories , Türkülerimiz Hikayeleri

1. Zahidem Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz Hikayeleri, Türkiyemiz, Türkiye Tarihi, Osmanli Tarihi, Dünya Tarihi, Efsaneler-Destanlar, Eski Türk Devletleri, Türkülerimiz Hikayeleri
  2. Erzincan'da Bir Kuş Var Türküsü'nün Hikayesi, Türkülerimiz Hikayeleri, Türkiyemiz, Türkiye Tarihi, Osmanli Tarihi, Dünya Tarihi, Efsaneler-Destanlar, Eski Türk Devletleri, Türkülerimiz Hikayeleri
  3. Grup ABDAL, Bağbozumu, Diamond'a ait giflerin eşliğinde Türkülerimiz, Özel Giflerle Video Klip Türküler, Türküler Gecidi, En Güzel Türküler, Türkü Video Klipler, Özel Hazırlanmış Türkü Klip
  4. Grup ABDAL, Altın Yüzüğüm Kırıldı, Diamond'a ait giflerin eşliğinde Türkülerimiz, Özel Giflerle Video Klip Türküler, Türküler Gecidi, En Güzel Türküler, Türkü Video Klipler, Özel Hazırlanmış Türkü Kl
  5. Gülsen Kutlu, Yozgat Sürmelisi, Dersini Almış Da Ediyor Ezber, Media Player Türküler, Türkülerimiz, Türküler Ve Hikayeleri, Özel Sunumlu Türküler, En Güzel Türküler
  6. Karadır kaşların ferman yazdırır, BU aşk beni diyar diyar gezdirir Türküsünün hikayesi
  7. Karadır Kaşların Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz, Eskimeyen Özel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Özel Hikayeleri Ve Türküler, Türküler gecidi
  8. Sarı Gelin Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz, Eskimeyen Özel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Özel Hikayeleri Ve Türküler, Türküler gecidi
  9. Gesi Bağları'nda Dolanıyorum Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz, Eskimeyen Özel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Özel Hikayeleri Ve Türküler, Türküler gecidi
  10. Burası Muştur Yolu Yokuştur Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz, Eskimeyen Özel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Özel Hikayeleri Ve Türküler, Türküler gecidi
  11. Diamond'a ait html çalışmaları "Benzemez kimse sana, tavrına hayran olayım" Türkülerimiz...
  12. Diamond'a ait html çalışmaları "Bir yıldız doğdu Nur ile", Türkülerimiz, Eskimeyen Özel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, TürküÇerçeveli Özel Çalışmalar
  13. Diamond'a ait html çalışmaları "Karanfşl eken bilir " Türküsü, Türkülerimiz, Eskimeyen Özel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, TürküÇerçeveli Özel Çalışmalar
  14. Diamond'a ait html çalışmarı, Türkümüzün adı "Bir seher vaktinde indim bağlara", Türkülerimiz, Eskimeyen Özel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, TürküÇerçeveli Özel Çalışmalar
  15. Diamond un HTML çalışmaları,Bir ay doğar, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  16. Diamond un HTML çalışmaları,Şu yalan dünyaya geldim geleli, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  17. Diamond un HTML çalışmaları,Seherde bir bağa girdim, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  18. Diamond un HTML çalışmaları,Kalkın durnam kalkın, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  19. Diamond un HTML çalışmaları,Feleğe sorduraydım, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  20. Diamond un HTML çalışmaları, Aldanma gönül aldanma, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  21. Aşık Mahsuni Şerif, Erim Erim Eriyesin Türküsü Ve Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türküler, Seçilmiş TürkülerVe Hikayeleri, Türk Türküleri
  22. Karaşar Zeybeği Türküsü ve Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz, Türkülerimizin Güzel Hikyeleri, En Güzel Türkülerimiz, Türkü Hikayeleri, Türkü Dinle Ve Hikayesini Öğren
  23. Diamond un HTML çalışmaları, Elazığ Yöresinden , Sinemde bir tutuşmuş yanmış ocağ olaydı,fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  24. Erim Erim Eriyesin Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkü Hikayeleri, Seçilmiş Türküler, Türkülerimiz
  25. Diamond un HTML çalışmaları,Her Mevsim İçimden Gelir Geçersin fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  26. Diamond un HTML çalışmaları, Gökyüzünde bölük bölük turnalar fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  27. Diamond un HTML çalışmaları, Daha senden gayrı gayrı aşık mı yoktur(Deli Gönül], fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  28. Diamond un HTML çalışmaları, Hüseynik'den çıktım şeher yoluna, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  29. Diamond un HTML çalışmaları,Bilmem şu feleğin bende nesi var, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  30. Diamond un HTML çalışmaları, Bir seher vaktinde indim bağlara, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  31. Diamond un HTML çalışmaları, Eğin dedikleri bir küçük şehir, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  32. Diamond un HTML çalışmaları, Seyreyle güzel Kudret-i Mevlâ neler eyler , fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  33. Diamond un HTML çalışmaları,Dertli ne ağlayıp gezersin burda, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  34. Diamond un HTML çalışmaları, Deli Gönül Feryad Etme Boşuna, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  35. Diamond un HTML çalışmaları,Bir gerçeğe bel bağladım erenler, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  36. iamond un HTML çalışmaları, Derdimi dökersem derin dereye, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  37. iamond un HTML çalışmaları,Şu Sinemde Yarelerim Sızılar fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  38. iamond un HTML çalışmaları, Şu derenin oylumu , fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı
  39. Diamond un HTML çalışmaları, Yine karlar yağdı gönül dağıma , fon müzikli özel sunum, fonmüizikli
  40. Diamond un HTML çalışmaları, Güzel aşık cevrimizi çekemezsin demedim mi, fon müzikli özel sunum,
  41. Diamond un HTML çalışmaları, bir derdim var bin dermana değişmem , fon müzikli özel sunum, fonmüizikli destansı sunum
  42. Diamond un HTML çalışmaları, Ben melanet hırkasını kendim giydim eğnime , fon müzikli özel sunum, fon müizikli destansı sunum
  43. Diiamond un HTML çalışmaları, Özlem Özdil çalıp söylüyor, Gönül kalk gidelim sılaya doğru, fon müzikli özel sunum, fonmüizikli duygusal ve romantik sunum ,fon müzikli sitem içerikli sunum
  44. Diamond un HTML çalışmaları, Özlem Özdil çalıp söylüyor, Okudum okudum insan okudum, fon müzikli özel sunum, fon müizikli duygusal, romantik sunum ,fon müzikli destansı sunum
  45. Diiamond un HTML çalışmaları, Özlem Özdil çalıp söylüyor, Dinleyin turnalar, fon müzikli özel sunum, fon müizikli duygusal sunum, romantik sunum ,fon müzikli destansı sitem içerikli sunum
  46. Türkülerin DiLi, Yağız, Ah Anama, türkülerimiz, türkülerin hikayeleri, güzel türkü hikayeleri, Türküler
  47. Türkülerin DiLi, Telgrafın Tellerine KuşLarmı Konar, türkülerimiz, türkülerin hikayeleri, güzel türkü hikayeleri, Türküler
  48. Türkülerin DiLi, TüRKü, Erik Gözlüm, türkülerimiz, türkülerin hikayeleri, güzel türkü hikayeleri, Türküler
  49. Gökhan Birben, Bir Türkü Ömrüme, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına seçilmiş türküler
  50. Grup Yorum, Surmenelim, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel
  51. Grup Yorum, Karadeniz, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına seçilmiş türküler
  52. Kazım Koyuncu, Denizde Karartı Var, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel
  53. Grup Karmate, Hasta Oldum Derdune, Türkülerimiz, Türkü Klipler, Türkü Dinle, Seçilmiş Türkü Sözleri
  54. Türkülere Gönül verenler, Cengiz Özkan, Yeşil Ayna Takındın Mı Beline
  55. Türkülere Gönül verenler, Müslüm Can, Aklima düstügü zaman, ,Türkülerimiz, Türkü Klipler, Türkü Dinle, Seçilmiş Türkü Sözleri
  56. Türkülere Gönül verenler, Mustafa Özarslan-Gökhan Kılıç, Ben Seni Çoktan Unuttum, Türkülerimiz, Türkü Klipler, Türkü Dinle, Seçilmiş Türkü Sözleri
  57. Türkülerimize gönül verenler, Yusuf Gül, Bir Acaip Sevda, Çok Güzel Ses,Türkülerimiz, Türkü Klipler, Türkü Dinle, Seçilmiş Türkü Sözleri
  58. TürküLerimize gönüL verenler, Mehmet KapLan, Neredesin GeL, Türkü Klipler, Türkülerimiz, Türkü Dostlarına Özel Klipler, Türkü Dinle, Türkü İzle
  59. TürküLerimize gönüL verenler, Hakan Yeşilyurt, Leyli De Leyli, Türkü Klipler, En Güzel Türküler, Türkü Videolar, Türkülerden seçmeler
  60. TürküLerimize gönüL verenler, Emre Saltik, Ey Vefasiz Beni Yaktin Yanasin, Türkü Klipleri
  61. Zülfü Livaneli, Memikoğlan, Türkülerimiz, Türkü Klipler, Türkü Dinle, Seçilmiş Türkü Sözleri, Zülfü Livaneli
  62. Uzun İnce Bir Yoldayım, Aşık Veysel video klibi ve şarkı sözleri, Ünlü Ozanlarımız, Ozanlarımız, Aşık Veyselden Seçmeler, Gidiyorum gündüz gece, Aşık Veysel
  63. eRKaN oĞuR, Yarim senden ayriLalı, Türkülerimiz, Yeni Türküler, Türkü Klipler, Erkan Uğur Yarim Senden Ayrılalı Türküsü, Türkü Dinle Türkü İzle
  64. FiLiz & Cengiz Erdogan, Dürüm Dürüm, Türkülerimiz, Türkü Sözleri, Yeni Türkü klipleri,
  65. Sinan Yılmaz, Şu Samsunun Evleri ( Mavi Seker ), Türkülerimiz, Hareketl Türküler, Türkü Sözleri, Kız kaldır peçeleri, Hadi kız gel yanıma, Kanım kaynar kanına
  66. Türkülerimize Gönül verenler, eRKAN Yavuzer, Ne FayDa, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel
  67. Bağlama Nedir, Bağlamanın Tarihçesi, Bağlama ve Ailesi sazlarını tanıyabilmek,
  68. Türkülerimize Gönül verenler, Mehmet Kaplan, Düşe Döndüm, Türkülerimizden seçmeler, türküler, türkü dostlarına özel
  69. Murat Korkmaz, El Olma Yarim, Türkülerimiz, dillerdeki türküler, el olma yarim şarkı sözleri flash türküler
  70. Kazım Koyuncu Hayatı Yaşamı Biyografisi, kazım koyuncu eserleri, kazım koyuncu şarkıları, kazım koyuncu hakkında bilgiler, kazım koyuncu resimler
  71. oZanLarımız, Sahsenem Bacı, Ozenlerımız Ve Hayatları, Ünlü Ozanlarımız, Ünlü Ozanlarımız Hayatları Ve Şiirleri, Şahsenem Bacı Ve Hayatı
  72. Yusuf GüL, öLmem öLmem, Türkülerimiz, Türkülerimizden Demetler, Türkü Dinle, Türkü Hikayeleri, Türkü Sözleri, Seçilmiş Türküler
  73. oZanLarımız, Karacaoğlan, Karacaoğlan Hayatı Türküleri, Hayatı ve Şiirleri, ÖzAnlerımızın Tanıtımı, Ünlü Ozanlarımızın Tanıtımı, Ünlü Ozanlarımız Ve Şiirleri
  74. oZanLarımız, Musa Eroğlu, Musa Eroğlu Kimdir, Musa Eroğlu Ve Türküleri, Ünlü Ozanlarımız, Ünlü Ozanlarımızın Tanıtımı
  75. OzanLarımız, Âşık Mahzunî Şerif Hayatı ve Şiirleri, Özenlerımızın Tanıtımı, Ünlü Ozanlarımızın Tanıtımı, Âşık Mahzunî Şerif, Ünlü Ozanlarımız Ve Şiirleri
  76. Cengiz Özkan-Muharrem Temiz, Yare Dokunma, Türkülerimiz, Güzel Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkü Dostlarına Özel,
  77. oZanLarımız, Aşık Veysel ŞatıroğLu, Aşık Veysel Hayatı, Aşık Veyselin Kendi Sesinden, Aşık Veysel Benim Sadık Yarim Kara Topraktır, Büyük Ozan Aşık Veysel Ve Hayatı,
  78. Biz GideLim eLLer Kalsın, Türkü Dinle, Kır zinciri çek halatı, Gönlündeki güzel tahtı, Türkülerimiz, Seçilmiş Türküler, Güzel Trkü İzle, Özel Türküler
  79. Akif Aksoy, Tutturamazsın, Türkülerimiz, Hareketli Türküler, Türkü Dinle, Türkü İzle, Bu palavları yutturamazsn, Kalmış iki arada bir derede
  80. Umut Altınçağ, Mevsimsiz Kar, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkü Dinle, Seçilmiş Türküler, Bir dağ yangini içerim, Kınsız bir öfke düşer yoluma
  81. Metin Yılmaz, düş mavisi, En Güzel Türküler, Seçilmiş Özel Türküler, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Media Player Türküler
  82. Türkülerimiz ve hikayeleri, Drama Köprüsü Türküsü Ve Hikayesi, Suavi- Drama Köprüsü, En Güzel Türküler, Seçilmiş Özel Türküler, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Media Player Türküler
  83. Efe, Al Dudak, Media Player Türküler, Hareketli Türküler, Türkülerimiz, Türkü Sözleri, Efe Al Dudak Türkü Sözleri, o kız benim olmazsa sonum olcek kara toprak
  84. Havalanma Terli Turnam, Haydar KutLuer, Türkülerimiz, En Güzel Türküler, Seçilmiş Özel Türküler, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Media Player Türküler
  85. Ya Sabır, Adem AsLandogan, Türkülerimiz, En Güzel Türküler, Seçilmiş Özel Türküler, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Media Player Türküler
  86. Bir seher Vaktinde, Keyf i, Türkülerimiz, En Güzel Türküler, Seçilmiş Özel Türküler, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Media Player Türküler
  87. Hakan Yeşilyurt, Mektebin Bacaları, Türkülerimiz, En Güzel Türküler, Seçilmiş Özel Türküler, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Media Player Türküler
  88. Dur ömRüm, Sebahattin Atik, Türkü Sözleri, Şarkı Sözleri, Dur bitme ömrüm, şarkılar türküler, seçilmiş şarkı ve türkü sözleri
  89. Anadolu ya agıt, Musa Eroglu Baba dan, Türkülerimiz Hikayeleri, Türkü Sözleri, Türkü, Seçilmiş Türküler
  90. Zobalarında Guru Meşe Türküsü, Denizli Türküleri, Efe Türküleri, Türkülerimiz, Atatürk'ün Sevdiği Türküler, Media Player Türküler, Türkülerimiz Hikayeleri
  91. Varin Sorun Babasina (Kina Havasi), Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Tekirdağ Türkleri, Media Player Türkü Dinle, Tekirdağ Yöremizin Türküleri
  92. Kız pınar başında testi de doldurur, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Media Player Türküler, Höngül Höngül Türkü Sözleri, Türkü Sözleri Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Özel Türküler
  93. Aynalı Körük, Zara, Media Player Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Çankırı Türküleri, Türkülerimiz, Çankırı Yöresi Türküleri, güzel türküler ve hikayeleri
  94. Atabari, Artvin Türküleri, Birol Topaloğlu, Media Player Türküler, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Atabari Türküsü Hikayesi,
  95. Zeynep bu güzellik var mı soyunda, Erkan Uğur, Sivas Türküleri, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Zeynebim Türküsü Ve Hikayesi, Media Player Türküler Ve Hikayeleri, Zeynebim Türküsü Hikayesi
  96. Bodrum Hakimi Türküsünün Hikayesi, Bodrum Hakimi Türküsü, Bodrum Hakimi Türküsü Ve Hikayesi
  97. Ah, Bir Ataş Ver, Jülide Gülizar'ın Anlatımıyla, Ali Kırca'nın Yorumuyla, Türkü ve Hikayesi, Türkülerimiz ve Hikayeleri, Efsane Türküler, Erisin Dağların Karı Erisin Türküsünün Hikayesi
  98. Üsküdara Gider İken, Kâtibim Hikayesi, Zeki Müren,Türkü ve Hikayesi, Türkülerimiz ve Hikayeleri, Efsane Türküler, Erisin Dağların Karı Erisin Türküsünün Hikayesi
  99. Türkmen Gelini Türküsü Ve Hikayesi, Türkmen Gelini Türküsü, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Yandım Hudey Türküsü
  100. Erisin Dağların Karı Erisin Türküsü, Türkü ve Hikayesi, Türkülerimiz ve Hikayeleri, Efsane Türküler, Erisin Dağların Karı Erisin Türküsünün Hikayesi
  101. Sarı Yıldız Mavi Yıldız Türküsü Ve Hikayesi, Sivas Yöresi Türküleri, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Destanlaşan Türkülerimiz, Türküler
  102. Ormancı Türküsü Ve Hikayesi, Ormancı, Müzeyyen Senar, Ormancı, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Destanlaşan Türküler
  103. Mamoş Türküsü, Elazığ Yöresi Türküleri Ve Hikayeleri, Mamoş Türküsü, Türkülerimiz Ve Hikayeleri,
  104. Vardar Ovası Türküsü Ve Hikayesi, Rumeli Türküleri, Rumeli Türküsü Dinle, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Seçilmiş Türküler, Dillerden Düşmeyen Türküler
  105. Hekimoğlu Türküsü Ve Hikayesi, Hekimoğlu, Hekimoğlu Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Destanlaşan Türkülerimiz, Özel Türkülerimiz
  106. Karadır Kaşların Ferman Yazdırır, Karadır Kaşların Ferman Yazdırır Türküsü Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, En Güzel Türküler, Seçtiğimiz Güzel Türküler, Güzel Türküler Ve Hikayeleri
  107. Acem Kızı Türküsü Hikayesi, Acem Kızı, Acem Kızı Türküsü Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Seçme Türküler, En Güzel Türkiler
  108. Sarı Gelin Türküsü Ve Hikayesi, Sarı Gelin Türküsünün Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Destanlaşan Türküler Ve Hikayeleri
  109. Ne Ağlarsın Benim Zülfü Siyahım, Erzincan Yöresi Türküsü, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Hüzünlü Bir Türkü, Türkülerimizin Hikayeleri, Sesli Türkülerimiz Ve Hikayeleri,
  110. A İstanbul Sen Bir Han mısın, Zara, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Kütahya Yöresi Türküleri, Türkü Dinle,
  111. Ah Bir Ataş Ver Türküsünün Hikayesi, Kahramanlık Türküleri, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Anlatımlı Türkü Hikayeleri, Türkülerimiz, Kahramanlık Türküsü, Ali Kırca, Ah Bir Atas Ver
  112. Allı Turnam Türküsü, Allı Turnam, Zeki Müren, Allı Turnam Türküsü Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz
  113. Gayrı dayanamam ben bu hasrete, Fatih kısaparmak, türkülerimiz hikayeleri,Türkülerimiz, Türküler Ve Hikayeleri
  114. Kütahya'nın Pınarları Türküsünün Hikayesi, Kütahya'nın Pınarları, Zara, Kütahya Yöresi Türküleri, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkü Dinle
  115. Çalın Davulları Türküsü Hikayesi, Çalın Davulları, Kubat, Rumeli Türküleri, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Türkü Hikayeleri Oku
  116. Ordu'nun Dereleri, Ordunun Dereleri Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Ordu Yöresine Ait Türkü, Türkülerimiz
  117. Edirne'nin Ardı Bayler Türküsü Hikayesi, Özgür Eren, Edirne'nin Ardı Bayler Türküsü, Edirne Yöresi Türküleri, Türkülerimiz Ve Hikayeleri
  118. Hey Onbeşli Onbeşli Türküsü Ve Hikayesi, Kubat, Hey Onbeşli Onbeşli, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Türkü Dinle, Türkü Hikayeleri
  119. Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına, Tiridine Bandım, Kastomonu Yöresi Türkümüz, Tiridine Bandım Türküsü Ve Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri
  120. Çoban Kızı Suya Gider Türküsünün Hikayesi, Çoban Kızı Suya Gider Türküsü, Urfa Yöresi Türküleri, Türkülerimiz Ve Hikayeleri
  121. Çökertme Türküsü, Çökertme Türküsü Ve Hikayesi, Bülent Ersoy Yorumuyla Çökertme, Çökertme, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz
  122. Ziya'nın Türküsü, Çamlığın Başında Tüter Tütün, Türkülerimiz Hikayeleri, Yozgat Türküsü, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Ekrem Düzgünoğlu Yorumuyla Türkülerimiz
  123. Denizin dibinde hatçem türküsü orhan hakalmaz yorumyula,türkülerimiz ve hikayeleri,güzel türkülerimiz,yöre yöre türküler
  124. yürelerimiz ve türkülerimiz, sivas ellerinde sazım çalınır, Yörelerimiz Güzel Türküleri, Türkelerimiz Ve Hikayeleri, Türkü Dostları, Türkü Dostlarına Özel
  125. Gesi Bağları'nda Dolanıyorum Türküsünün Hikayesi, Kubat yorumuyla, türkülerimizin hikayeleri, güzel türkülerimiz, yöre yöre türkülerimiz
  126. Halil İbrahim Türküsünün Hikayesi, Musa Eroğlu'nun Yorumuyla, türkülerimiz hikayeleri, güzel yöre yöre türkülerimiz
  127. Üsküdar'a Gideriken, Kâtibim Türküsünün Hikayesi, Zeki Müren yorumuyla, türkülerimiz hikayeleri, nostaljik şarkılar, güzel şarkılar
  128. Karahisar kalesi, Kıraçın yorumlarıyla, türkülerimiz hikayeleri, güzel türkülerimiz, eskimeyen türküler
  129. Misket türküsünün hikayesi, Gülşen Kutlunun yorumuyla, türkülerimiz hikayeleri, güzel türkülerimiz, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkü dostlarına Özel
  130. Kul Olayım Kalem Tutan Ellere Türküsünün Hikayesi, Selda Bağcan yorumuyla, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkü Dinle, Türkü Hikayeleri, Türkü Dostlarına, Türkü Hikayeleri
  131. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz türküsünün hikayesi, Edip Akbayram yorumuyla, türkülerimiz, Türkü Hikayelerimiz, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Güzel türkülerimiz
  132. Mihriban Türküsü Hikayesi, Mihriban Türküsü Dinle, Murat Kekilli ve Murat İnce, Mihriban, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkü Hikayesi Oku, Türkü Dinle
  133. Oy Far Fara, Misket Türküsünün Hikayesi, Misket Türküsü Ve Hikayesi, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Türkülerin Hikayeleri
  134. Uzun Olur Gemilerin Direği, Ah bir ataş ver, İzmir türküsü, Türkülerimizin hikayeleri, sevilen türküler, türkü
  135. Neredesin sen - Orta Anadolu yöresi, türkülerimiz, türkülerin hikayeleri, güzel türkü hikayeleri, Türküler
  136. Mühür Gözlüm - Orta Anadolu yöresi, türkülerimiz ve hikayeleri, türkülerimiz, türkülerimizin güzel hikayeleri, türkü
  137. Kütahya'nın Pınarları - Kütahya yöresi, türkülerimiz ve hikayeleri, türkülerimiz, güzel türküler ve hikayeleri
  138. Koca Mustafa Türküleri - Afyon yöresi, türkülerimiz ve hikayeleri, Türkülerimiz en güzel Türküler ve hikayeleri
  139. Şen Olasın Ürgüp (Cemal'ım), türkülerimiz ve hikayeleri, türkülerimiz, türkülerimizin güzel hikayeleri
  140. Türkülerimiz ve öykülerimiz, Alim Türküsü, Alim Türküsü ve öyküsü, en güzel türkülerimiz, türkülerimiz, sesli türkü öykülerimiz
  141. Dersini almista ediyor ezber, türkülerimiz, en güzel türkülerimiz türkü
  142. Çökertme Zeybeği, (Halilim), Türkülerimiz Hikayeleri
  143. Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Arda Boylarında Kırmızı Erik
  144. Arda Boyları Türküsü,........
  145. Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar
  146. Yemen Türküsü
  147. Kaçındasın Ümmü Gelin Kaçında (Gelin Ümmü-Ümmü'nün Türküsü)
  148. Ankara'da Yedik Taze Meyvayı
  149. Al Fadimem
  150. Oy aksamlar
  151. Sarı Gelin Türküsü
  152. Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına(Tiridine Bandım)
  153. Bedir Türküsü
  154. Misket Türküsü
  155. Gesi Bağları
  156. İzmir'in Kavakları
  157. Havada Bulut Yok
  158. Çarşambayı Sel Aldı, Türkülerimiz Ve Hikayeleri, Türkülerimiz, Türkü Hikayeleri
  159. Kırklar Dağının Düzü (Suzan Suzi)
  160. Zahidem Türküsü, Türkülerimiz Hikayeleri, Türküler Ve Hikayeleri, Zahidem Türküsü Ve Hikayesi, Videolar, Türküler
  161. Hekimoğlu Türküsü
  162. Yozgat Sürmelisi, türkülerimiz ve hikayelerimiz, türkü hikayelerimiz, türkülerimiz
  163. Hastane Önünde İncir Ağacı
  164. Yarim İstanbul'u Mesken mi Tuttun?
  165. Ah Bir Ataş Ver
  166. Kırmızı Gül Demet Demet
  167. Çökertme-Bodrum Yöresi
  168. Hey onbeşli onbeşli
  169. Yüksek Yüksek Tepelere