Alıntı AYSEM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sözü ile hareketleri aynı olan insanların, aklı ile yürekleri bir bütündür, dolayısı ile hareketleri de yürekten gelen
duygularını yansıtır.....Söylediği söz başka hareketleri başka anlam ifade edenler ise, geldikleri yerde, bulundukları yerde belki bir süre işlerini kendilerince yürütebilirler ama, bir yerden sonra artık, anlaşılır ki, bu insanlardan yarar yerine zarar, mutluluk yerine mutsuzluk, gülme yerine ağlama gelir ve hayatı bizlere zehir ederler.....Kendi çıkarları adına yapmayacakları iki yüzlülük yoktur......Yüzümüze karşı tatlı dilli görünüp arkamızdan kuyumuzu kazan yüreğinde kötü tohum ekililerden anladığımız anda hemen uzaklaşmamız kendi yararımıza olacaktır....Bizim yanımızda gerektiğinde bizim yanlışlarımızı bulup, yüzümüze karşı eleştiren, varsa
bir çözüm noktası birlikte çözebiliceğimiz hak ettiğimiz de övdüğü gibi, yine hak ettiğimizde yeren dostlarımız olmalıdır....!
Duruşu, tavrı, sözü, bir insanlar hangi konumda olursa olsun hep yardım sever ve mutlaka paylaşıp ders verecekleri bilgiye sahip, kendinden emin insanlardır.....Naba göre şerbet vermez, ne ise gerçek onu savunur ondan yana olabilirler, kaybetmek pahasına da olsa.........
Teşekkürler Sinemcan.

Çok güzel ifade ettiniz Ayşem...yoruma teşekkür ediyorum...
Alıntı ♥ Sinemm ♥ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tavırlarıyla Sözleri Birbirini Tutmayan İnsanlar, Yağ ile Su Gibidir, Günün Sözü, 3 Aralık 2013 Salı, Atasözleri, Special Quotations Quote Of The Day, Anlamlı Sözler, Mevlana Sözleri, Günün Sözü, Özel Sözler, Facebook

Tavırlarıyla Sözleri Birbirini Tutmayan İnsanlar,
Yağ ile Su Gibidir.
Aynı Kapta Olsalar da,
Kendi İçlerinde Bir Bütün Olamazlar..

Paylaşıma teşekkür ediyorum...