Sayfa 1/8 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Sevdaseli
    YÖNETİM
    AYSEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    82.789
    39.617 mesaja 99.494 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    100

Standart Bazen Sığınmak İstersin Bir Yüreğe, Yalnızlık Şiirleri, Yeni Şiirler, Resimli İhanet Şiirleri, Her Telden çok özel şiirler, dstansı şiirler, sevgi ayrılık şiirleri, ayrılık en güzel şiirler

Bazen Sığınmak İstersin Bir Yüreğe ... Anlık mı, Ömürlük mü Ne İstediğini Bilemezsin... Geçmişte Yaşananlar, Gelecekte Olacaklar Önemsizdir.... O An İçin Sığınmak İstersin Sadece.... Belki... Yağmur Dinene Kadar Belki de... sonsuzluğa kadar...!

2. 5 kişi AYSEM üyemize teşekkür etti:
    ♥ Sinemm ♥ (09-11-2013),AYDANCA (10-19-2013),Cemocannn (09-10-2013),Maviperi (09-10-2013),mehmetahmet (09-10-2013)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Ettiği Teşekkür
    82.789
    Tecrübe Puanı
    100

İnsanı öğrendim.
    Sonra insanların içinde iyiler ve kötüler olduğunu...
    Sonra da her insanın içinde
    iyilik ve kötülük bulunduğunu öğrendim.
    Sevmeyi öğrendim.
    Sonra güvenmeyi...
    Sonra da güvenin sevgiden daha kalıcı olduğunu,
    sevginin güvenin sağlam zemini üzerine kurulduğunu
    öğrendim.
    Hz.Mevlana

4. 5 kişi AYSEM üyemize teşekkür etti:
    ♥ Sinemm ♥ (09-11-2013),AYDANCA (10-19-2013),Cemocannn (09-10-2013),Maviperi (09-10-2013),mehmetahmet (09-10-2013)

Yeni Üye

Sevdaseli

mehmetahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul / Beylerbeyi
    Ettiği Teşekkür
    16.944
    4.834 mesaja 17.421 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Ne kadar güçlü olsak yada görünmeye çalışsak nafile..Bazen bir liman ararız..
    Çok doğru ve güzel bir söz..

6. 6 kişi mehmetahmet üyemize teşekkür etti:
    ♥ Sinemm ♥ (09-11-2013),AYDANCA (10-19-2013),AYSEM (09-10-2013),Cemocannn (09-10-2013),Maviperi (09-10-2013),_VOLKAN_ (09-29-2013)

Sevdaseli
    YÖNETİM
    Ettiği Teşekkür
    82.789
    Tecrübe Puanı
    100

Canım yalnızca sevmek istiyor seni..
    öncesini ve sonrasını düşünerek değil, alışılmış bir tören gibi hiç değil..
    Dokunmadan, gözlerine bile bakmadan.. konuşmadan.
    Unutup, tekrar hatırladığım ve çok sevdiğim bir şarkıyı hiç bıkmadan defalara ara vermeden içten içe mırıldanıp zamandan koparıp alır gibi.. Sevmek istiyorum seni..
    Saçlarını yüzünden ayırıp
    Gözlerini kirpiklerinden
    Ellerini bileklerinden
    İsmini bedeninden ayırıp
    Ayrı ayrı bir evin odalarını gezer gibi..
    Keşfeder gibi.. Sevmek istiyorum seni..
    İlkkez merakla ve hayranlıkla, kırmızının detayında dakikalarca takılıp bakar gibi..
    Sevdiğim hiçbir eşyayı yanıma almadan çıkar gibi
    Süregelen bir sevgiyle değil !
    Öğretilmemiş.. bilmediğimiz biçimlerde.
    Kuşların kanatlarını açıp özgürlüğe süzülmesine yarayan içgüdüleriyle..
    İçimden geldiği gibi canım… Sadece sevmek istiyorum seni..
    Bir yaz günü tenine vuran sıcaklığı gibi güneşin
    serin bir akşamın denizden esen rüzgarıyla içine işlediği yosun kokuları gibi..
    anlatamadığın ama bırakmak istemediğin bitmesini hiç istemediğin bir hisle..
    Canım yanlızca sevmek istiyor seni..
    Ne umut etmek, Ne beklemek
    HİÇBİRŞEY
    Sadece Sevmek istiyorum seni…

Sunay Akın

8. 5 kişi AYSEM üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/8 123 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler

2016 facbook sözleri, acıklı sözler, aramak - ümit yaşar oğuzcan serbest kürsü konuları, ayetler ve hadisler, ayetler ve hadisler ışığında cehennem azabı, ayrılık en güzel şiirler, ayrılık sözleri, aşk, aşk mektubu, aşk mektupları, aşk resimleri, aşk seninle güzel, aşk şiirleri, aşk Şiirleri ve sevgiliye Özel Şiirler, aşkın adıyız biz, bazen sığınmak istersin bir yüreğe, beautiful photos of the day, ben en çok sonbaharı severim, ben onu çok sevdim, beni kalbinden çıkarma, bir camın kenarında bekliyor aşk, bir kadın seni seviyorsa sana aittir, bir kandil gecesinde tesbih ettim seni, bir resim bir söz ile günün güzellikleri, birbirinden şık ayırıcı gifler, botoks nasıl yapılır, botoks nedir, botoksun zararları nelerdir, buğulu cama ne yazaedın, çalışan kadınlar için pratik temizlik önerileri, çalışmalarınıza gün batımı ve romantik anlar, can dündar yazıları, can yakıcı sözler, candan bir dostunuz var mı?, candan ünal hikayeleri, candan ünal kimdir, candan ünal sıkıntılar dostlarla geçer, candan ünal yazıları, çiçek çiçek ayraç gifler, Çiçekli ayıraçlar, çift aşık resimler, Çok güzel sözler, dance me to the end of love - leonard cohen, delikanlı sözler, dinçer & şevval sam, dini gifler, dini yazılar, dstansı şiirler, dualar, dudak resimleri, duygusal resimler, duygusal yazılar, düşündüren yazılar, düşünki o bunu okuyacak ona ne yazardın, e kartlarınız için duygulu resimler, edebiyat defteri günün seçkileri, edebiyat defteri şiirleri, ekim ayı ile ilgili sözler, ekim sözleri, en çok tıklanan videolar, en güzel aşk gifleri, en güzel sevda şiirleri, en popüler videolar, en yeni en romantik resimler, facebook sözleri, ferda özsoy özer huzurun adı sensin şiir videosu, free lectern, gecenin en duygusal sesli şiiri, gecenin en güzel şiiri, gecenin gözleriyle seviyordum seni, general discussion, güncel romantik harika grafikler, güncel sözler, güne düşen şiir, güne özel aşk dolu hareketli çiftler, güne özel aşk şiirleri, güne özel resimli aşk şiirleri, güne Özel resimli Şiirler, güne özel romantik çiftler, günlük güzel sözler, günün en duygusal aşk şiiri, günün en duygusal seçki şiiti, günün en güzel aşk gifleri, günün en güzel aşk resimleri, günün en güzel aşk şiiri, günün en güzel müzikli şiiri, günün en güzel resimleri, günün en güzel yeşil sunumlu şiiri, günün en güzel Şiiri, günün en güzel şiiri sesli şiirler, günün güzel romantik bayan gifleri, günün güzellikleri, günün seçki şiiri, günün seçki şiirleri, günün şarkısı, günün şiir sayfası, günün Şiiri, güzel bayanlar, güzel fotoğraflar, güzel hareketli gifler, güzel resimler, güzel yazılar, güzel şiirlerinize sözlerinize harika resimler, güzncel romantik gif resimler, göğsüme dikilir ehram, hareke kelebekler, hareketi islamik gifler, hareketli arka planlar, hareketli ayırıcıçiçekler, hareketli deniz manzaraları, hareketli gifler, hareketli gül gifleri, hareketli gül resimleri, hareketli güzel sayfalarınıza romantik resimler, hareketli kırmızı şiir ayırıcıları, hareketli mavi şiir ayırıcıları, hareketli mevsim gifleri, hareketli resimler, hareketli romantik gifler, hareketli şiir sayfa ayraçları, hareketli şiir ve temalarınıza çiftler, hareketli şık çift gif resimler, hasret, hasret dolu yazılar, hasret içerikli özel şiirler, hasret ıçerikli özel şiirler, hayat bilgisi, hayata dair öğütler, hayattan hikayeler. hüzünlü yazılar, hayatın içinden yazılar, hazan, hd gül resimleri, her telden çok özel şiirler, her telden fotoğraflar, her telden fotoğraflar komik fotoğraflar, her telden resimler, huzurun adı sensin, hüzünlü mektuplar, hüzünlü yazılar, hüzünlü Şiirler, içimde özlem kuyuları, iki denizi birbirinin üstüne salan o' dur serbest kürsü konuları, iki zıt yöne giden yoldur aşk, ince sızı, istemediğin birine okunacak dua, işlerin açılması için dua, işyeri için okunacak dualar, işıltılı romantizm, kader böyle istemiş, kadın dünyası, kadınlar kulübü, kadınlara ait yazılar, kadınlara özel mutluluk tavsiyeleri, kağıtlara dökülen aşk mektupları, kaliteli en güzel güller, kapak sözler, kapalı kapıları açmak için dua, kapalı kapıların açılması için dua, kaptan kusto kimdir, kaptan kusto ne zaman nasıl müslüman olmuştur, karadeniz çiçeği o dört mevsimde açar, kenar süsleri, kişisel gelişim, kutsanmamış aşk, kutsi ve zara / aşıklar şehri, küçük iskender sözleri, küçük şeyler, kırmızı arka fonlar, kırmızı renkli şiirler, kırmızı şiir ayırıcıları, kırmızılı bayan resimleri, kırmızılı kadınlar, kırmızılı şiir ayırıcıları, kış masalı adem gümüşkaya şarkısı, kış masalı adını dağlata yqazdım şarkı sözleri, kötü arkadaşa okunacak dualar, kötü komşuya karşı dua, leylaya sormuşlar mecnun mu seni daha çok sevdi yoksa sen mi?, life skills, love letter, love letters, media player Şarkılar, mektubları, merhaba gülen gözlü arkadaşım, mesela diyorum bu gece bir delilik yapsam, muhteşem güzellikte gif ayrac takımlar set, mutluluk reçetesi, müzikli şiirler, ne botoks mu? saçma :), ne çok gül' müşüz, nereye? daha sevecektik, nusret duası nasıl yapılır, nusret duası türkçe meali, pazarın en duygulu sesli şiiri, pazarın en güzel aşk şiiri, personal development, photos of tune, prayers, pulpit-free su, pulpit-free subjects, pulpit-free subjet, resimli ihanet şiirleri, resimli yazılar, resimli Özel yazılı Şiirler, resimli Şiirler, romantik çalışmalarınıza güncel gifler, romantik hareketli güzel resimler, romantik hareketli resimler, romantik resimler, romantik sunumlu Şiirler, romantik Şiirler, rüzgar saatleri, sarkaçlar, sen ağlama, seni seviyorum yazıları, seni ömrüm gibi seviyorum, seni öylesine sevdim ki, serbest kürsü konuları, sesli şiirler, sevdamın diğer yarısı, sevdayı anlat, sevgi ayrılık şiirleri, sevgi ile dolu kalplere en güzel güller, sevgi mektubu, sevgi mektupları, sevgi yazıları, sevgi Şiirleri, sevgili kızım, sevgili resimleri, sevgilinize Çok değerli sevdiğinize Özel güller, sevgiliye gönderilmemiş aşk mektupları, sevgiliye gönderilmemiş mektuplar, sevgiliye mektup, sevgiliye yazılmış mektuplar, sevginin resmi, sevmekle ilgili yazılar, siyahlı kadın gifleri, sonbahar gelsede göç etsem sevdiğimin yanına, sıkıntılar dostlarla geçer, süreler, times, tıklanan videolar, türkü sözleri, verses and hadith, web için gifler sarkaçlar, web için giifler, web için kırmızı gifler, web sayfası süsleme gifleri, yağmur ile rüzgarın aşkı, yalnızlık Şiirleri, yeni hareketli gifler, yeni Şiirler, yeşil renkli aşık resimleri, ümit yaşar oğuzcan sevgi ne değildir hikayesi, ümit yaşar oğuzcan şiirleri, ümit yaşar oğuzcan'ın en çok okunan şiiri, youtube en sevilen karadeniz türküleri, youtube türküler, youtubede en çok tıklanan sevim akın türküleri, yutube de en çok tıklanan sesli şiirler, yüksek topuklar, yüreğini, zalim insanlara karşı okunacak dualar, zehir gibi kurşun gibi sözler, zehir gibi kurşun gibi sözler 2016, öpüşen aşık resimleri, öpüşen sevgili resimleri, özel çalışmalarınıza aşk çift gifler, özel sunumlarla seçilmiş aşk şiirleri, Özel sunumlu aşk Şiirleri, özel sunumlu günün en güzel şiiri, özel sunumlu şiirler, özledim seni sevdiğim, özlem, özlem dolu mektuplar, özürlü bir çocuğun annesine mektubu..!, şairlerdn sözler, şarki sözleri, Şarkı sözleri, şiir defterim güne düşen şiir, şiir yorumları

Etiket Bulutu Ana Sayfası